Get Adobe Flash player
AQUATTACK Bełchatów – 05.10.2013!!!

Kolejny III turniej naszej ukochanej dyscypliny mamy już za sobą. Bełchatowski AQAURIUS zaskoczył bardzo pozytywnie i jak na pierwszy raz, zorganizował wszystko na wysokim poziomie. Zagrało siedem drużyn – PIRANIA, ORKA, WALENIE, HYDRA, AQUARIUS, BAŁTYCKIE FOKI I i II. Sędziowali Słoweńcy, którzy pilnowali, aby gra przebiegała zgodnie z zasadami fair play. Bełchatowskie cheerleaderki cieszyły nasze oczy fantastycznymi układami  a młodzi adepci HP zagrali mecz z tzw. resztą świata. Organizatorzy zadbali o wszystkich, stworzono kilka nowych kategorii wyróżnień m.in. dla najmłodszego zawodnika. Dzięki licznym sponsorom, najbardziej aktywni gracze, otrzymali wiele ciekawych i praktycznych nagród.
061
My wystawiliśmy dwa składy:
FOKI I – kpt. MarcinO, Ala, Agata, Kondi, Kaczor, Okoń, Śledź, Łyżwa, Miguel, Oscar
FOKI II – kpt. Jack, Kasia, Ćwikła, Krzysiek, Przemek, Kamil, Waleń, Borcek, MiszczLeszcz
Foki I zajęły pierwsze miejsce! Po zremisowaniu z Aquariusem w pierwszym meczu, potem już tylko wygrywali. Z meczu na mecz się rozkręcali i wchodzili na obroty. Zgrywali się coraz bardziej i pod koniec turnieju, byli praktycznie poza zasięgiem.
Foki II w całym turnieju, przegrali tylko z klubowymi kolegami. Drugie miejsce to świetna pozycja, biorąc pod uwagę fakt, że prawie cały turniej grali w ósemkę.

Read more...

WYŚCIG SMOCZYCH ŁODZI

970008 450425281713398 1483085811 nDruzyna Bałtyckich Fok wystartowała w wyscigu Smoczych Łodzi i jak na pierwszy raz wypadliśmy całkiem przyzwoicie , a zważywszy na ilość treningów wręcz bardzo dobrze. Płynęliśmy 3 wyścigi, już w pierwszym pokonaliśmy PGNiG - drużynę z wieloletnim doświadczeniem, co dało nam start w półfinale. Półfinał nas trochę przerósł, ale później, w finale B stoczyliśmy bardzo ładną, wyrównaną walkę, ponownie z PGNiG. Tym razem niestety minimalnie przegraną. Ostatecznie zajęliśmy więc 6. miejsce - ostatnie.
Warto zwrócić uwagę na czas ostatniego wyścigu - progresja z naszej strony była imponująca! Specjalne słowa uznania dla Oskara, który Nasz start w tej imprezie wymyślił i zorganizował. 

Read more...

Sparing Bałtyckie Foki - Orka Gdynia

P4130272W piątek, podczas treningu rozegraliśmy sparing z zaprzyjaźnionym klubem ORKA Gdynia. Wystawiliśmy dwie drużyny, a jedną z nich wspomagał nasz przyjaciel trenujący w Anglii – Ćwikła. Mecze trwały po 10min i atmosfera była bardzo sportowa. Jesteśmy pełni podziwu dla naszych rywali, ponieważ poczynili ogromne postępy. Wiemy, że poświęcają znaczną część swych treningów na naukę technik oraz schematów podwodnych i efekt przeszedł nasze oczekiwania. Grali dynamicznie, zaciekle i trzymali pozycje. Teraz trzymamy kciuki za ich zgranie w jedną całość a staną się groźnym przeciwnikiem na arenie hokeja podwodnego w Polsce.

Autor: MiszczLeszcz

Read more...

AQUA BATTLE Trzebnica 2013 podwójne pudło dla Bałtyckich Fok !!!
puchary

Już druga edycja trzebnickiego turnieju AQUA BATTLE za nami. Podobnie jak rok temu, organizatorzy zadbali o profesjonalne przygotowanie a wszyscy uczestnicy o super basenowo - letnią atmosferę.
Wystąpiło 9 drużyn:
KHP Hydra I, Bałtyckie Foki II, Bałtyckie Foki I, Walenie, Aquarius, Pirania,  Orka, KHP Hydra II i  Podkarpacie.
Foki wystawiły dwa równe składy zajmując ostatecznie drugie i trzecie miejsce. Najbardziej widowiskowe i dostarczające potężnej dawki emocji okazały się finały. W walce o trzecie miejsce drużyna Fok walczyła z Waleniami. Po regulaminowym czasie był remis i graliśmy do tzw. pierwszej bramki.  Po prawie półgodzinnych zmaganiach Walenie musieli zadowolić się czwartym miejscem. Podobnie emocjonujący okazał się finał czyli mecz o miejsce pierwsze. Trzebnicka Hydra prowadząc 2-0 omal nie przegrała spotkania. Fokom udało się wyrównać i rozpoczął się zaciekły bój o złotą bramkę. Hydra okazała się lepsza i wynikiem 3-2 zdobyła upragniony puchar.

Read more...

Turniej hokeja podwodnego AWF

DSC 0089Już po raz drugi w naszej młodej historii, udało nam się pomóc w organizacji Turnieju Hokeja Podwodnego na AWFiS w Gdańsku. Studenci jak zawsze tryskali entuzjazmem i ochoczo stawali do walki z rówieśnikami.

Read more...

VI UWH BUD PIG CUP Czeskie Budziejowice
 

150Świński turniej w mieście Szwejka, już na stałe wpisał się w harmonogram Beldiczkich Tuleni czyli nas. Zróżnicowany poziom i kapitalna atmosfera sprawiają, że chętnie tam jedziemy. W tym roku drużyn było 12 i graliśmy w systemie każdy z każdym. Mecze trwały po 11min, bez finału. Nie było również podziału na grupy. Wystąpiły ekipy z 6 krajów i organizacyjnie wszystko było dopięte jak należy. Wygrała drużyna z Węgier, która nie przegrała ani jednego meczu. Ich hokej to czysta zabawa z krążkiem, bez siłowego przepychania i nieprzemyślanych zagrań. Przyjemnie było z nimi przegrać.

Read more...

FERIE Z BAŁTYCKIMI FOKAMI

P2180043-600x400W ferie w ramach akcji "basen za zeta" odbył się zajęcia z hokeja podwodnego !!! Zajęcia były  prowadzone w czasie ferii w dniach 11-15 oraz 18-22 lutego 2013 r.  na Pływalni Krytej MOSiR w Gdańsku w godzinach 15-16.

Read more...

JEDEN PROC

Naszą misją jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania klubu oraz wychowanie przez kulturę fizyczną - więcej na: nasza misja i o nas.

 

 

goraczka-sobotniej-nocy-gdansk-hokej-podwodny

BaltyckieFoki-plakat

ORGANIZATORZY:

ORGANIZERS:

 

logo mosir podstawowy

 

logo small