Get Adobe Flash player
BAŁTYCKIE FOKI czyszczą Gdyńską Marinę!

W ramach EKO NURKOWEGO DNIA 08.10.2011 kilku z nas zeszło pod wodę, aby wziąć udział w akcji sprzątania  podwodnych obszarów Gdyni. Udało się nam zebrać kilkanaście kilogramów złomu przyczyniając się tym samym do  wsparcia III edycji tej pożytecznej imprezy.
Jako klub ufundowaliśmy również czteromiesięczny karnet na  nasze zajęcia. Mamy nadzieję, że trafił w dobre ręce a nasze szeregi zasili kolejny amator podwodnych harców z krążkiem i kijkiem.

 

BAŁTYCKIE FOKI NA TURNIEJU UWH BUD PIG CUP 2011 CZESKIE  BUDZIEJOWICE

bud pigcupW najbliższych dniach, drużyna hokeja podwodnego Bałtyckie Foki, wyjeżdża na swój pierwszy zagraniczny turniej. W dniu 7 maja 2011 roku w Czeskich Budziejowicach odbędzie się czwarty międzynarodowy turniej hokeja podwodnego UWH BUD PIG CUP 2011.

W turnieju weźmie udział 14 drużyn z takich państw jak: Anglia, Holadndia, Niemcy, Polska, Serbia, Słowenia, Szwajcaria, Stany Zjednoczone i  Węgry. Na turnieju drużyny będą podzielone na dwie grupy po 7 drużyn.

Z nieoficjalnych przecieków wiadomo, że w grupie spotkamy się z drużynami z Węgier , Czech, USA i Szwajcarii.

   Na turnieju Klub Sportowy Hokeja Podwodnego Bałtyckie Foki reprezentować będą: Beszczyński Kuba, Borcowski Marcin, Bryła Jarek, Chodań Anrdzej, Czernielewski Marek, Leszczyński Wojtek, Olszewski Marcin, Olszewski Michał, Rivera Robert, Smoleń Konrad, Truszczyński Michał.

Read more...

BAŁTYCKIE FOKI NA PARMACUP 2011

No i doczekaliśmy się! W dniu 10.09.2011r.  Drużyna BALTIC SEALS wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju HP we Włoszech PARMACUP 2011. To już czwarta edycja turnieju  na którą  przybyły drużyny z ; Anglii, Czech, Francji, Słowenii, Niemiec, Belgii, Italii oraz, po raz pierwszy,  z Polski.
  Słoneczna Parma przywitała nas upałem i niesamowitą atmosferą. Graliśmy na odkrytym basenie w komfortowych, letnich warunkach, ostro dopingowani przez najpiękniejsze dziewczyny świata.

W pierwszej rundzie zostaliśmy rozstawieni z : Parmasub (Italia), Munich 1(Niemcy), St. Albans (Anglia), GSO Team (Italia).  Oto wyniki poszczególnych spotkań:

Read more...

ZGRUPOWANIE KOŚCIERZYNA-GDYNIA 18-20.03.2011

grupowe koscierzynaDłużyły nam się dni w oczekiwaniu na ten marcowy weekend. Mieliśmy głowy pełne pytań odnośnie taktyki, przepisów, sprzętu i w ogóle. Przyleciał do nas z Londynu Tomek Ćwikliński,

Read more...

BAŁTYCKIE FOKI NA UWH BUD PIG CUP 2011

thumb statuetkaW dniu 7 maja 2011 roku w Czeskich Budziejowicach  drużyna Bałtyckich Fok wzięła udział w swym pierwszym międzynarodowy turniej hokeja podwodnego UWH BUD PIG CUP 2011.Do udziału w turnieju zgłosiło się 15 drużyn z Anglii, Holandii,Niemiec, Polski, Serbii, Słowenii, Szwajcarii,Stanów Zjednoczonych i  Węgier .

  Na turnieju zajęliśmy  6 miejsce. Jak na  debiut i pierwsze spotkanie z doświadczonymi drużynami jest to naszym zdaniem bardzo dobry wynik.Gospodarze stanęli na wysokości zadania, zadbali o sportową atmosferę oraz sprawny przebieg całości. Bałtyckie Foki lekko stremowane, starały się dorównać najlepszym.  W ciągu  jednego dnia rozegraliśmy 10 meczy z doświadczonymi  klubami, z którymi udawało nam się nawiązać walkę i  tanio skóry nie sprzedaliśmy. Zdobyte doświadczenie z pewnością zaowocuje już na następnym turnieju.  Udział pierwszej polskiej drużyny hokeja podwodnego w międzynarodowym turnieju jest wielkim sukcesem, z którego cieszą się wszystkie Bałtyckie Foki.

Read more...

TURNIEJ HOKEJA PODWODNEGO AWF

rss

Samorząd gdańskiego AWFiS w dniu 23 lutego 2011r. zorganizował turniej Hokeja Podwodnego! Było pięć drużyn a pod wodę zeszło ok. 30 studentów. Większość z nich kijek w ręku miała po raz pierwszy.  Grali z werwą i entuzjazmem! Bałtyckie Foki zajęły się sędziowaniem, usprzętowieniem imprezy, służyli radą, doświadczeniem  i własnym ekwipunkiem. Rozegraliśmy też mecz pokazowy.

Read more...

JEDEN PROC

Naszą misją jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania klubu oraz wychowanie przez kulturę fizyczną - więcej na: nasza misja i o nas.

 

 

goraczka-sobotniej-nocy-gdansk-hokej-podwodny

BaltyckieFoki-plakat

ORGANIZATORZY:

ORGANIZERS:

 

logo mosir podstawowy

 

logo small