Get Adobe Flash player

 

druzyna2Hokej podwodny to nasza pasja! Jesteśmy grupą ludzi z Trójmiasta i okolic. Różnią nas wiek, profesje, ale łączy zamiłowanie do tego rzadkiego i nietypowego sportu. Kręci nas rywalizacja drużynowa na bezdechu z krążkiem na dnie i płucami pełnymi powietrza.
W Klubie  Hokeja Podwodnego Bałtyckie Foki, na zajęciach dwa razy w tygodniu, regularnie trenuje 28 zawodników . Naszym celem jest zbudowanie drużyny, która z powodzeniem będzie konkurować na turniejach międzynarodowych jak i oficjalnych mistrzostwach.
W roku 2011  braliśmy udział w dwóch turniejach międzynarodowych.
Na wiosnę pojechaliśmy do Czech na turniej UWH BUD PIG CUP 2011, który odbył się 7 maja 2011 roku w Czeskich Budziejowicach. (http://www.uwh.wz.cz/bud_pick_cup_en.htm).Po wakacjach udaliśmy się  do Włoch  na turniej  PARMACUP 2011, który odbył się 11 września 2011 w Parmie. W styczniu 2012 roku wzieliśmy udział w najważniejszym turnieju na starym kontynencie - Klubowe Mistrzostwa Europy w Hokeju Podwodnym - EURO CLUB CHAMPIONSHIP 2012. W maju ponownie pojawiliśmy się na turnieju w czeskich Budziejowicach UWH BUD PIG CUP 2012. W tym miesiacu także zorganizowaliśmy imprezę pod nazwą Diving Day na Molo w Brzeźnie.

W czerwcu 2012 zawitaliśmy do Trzebnicy, gdzie odbył się pierwszy w Polsce Turniej hokeja podwodnego Aqua Battle, spotkało się tam aż 6 drużyn hokeja podwodnego z całej Polski.    
Dla rozwoju każdej dyscypliny sportowej niezwykle ważna jest możliwość spotykania się i konkurowania z innymi. Dlatego celem naszego klubu jest propagowanie hokeja podwodnego Polsce. Chcemy przyczynić się do powstawania klubów podobnych do naszego.

JEDEN PROC

Naszą misją jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania klubu oraz wychowanie przez kulturę fizyczną - więcej na: nasza misja i o nas.

 

 

goraczka-sobotniej-nocy-gdansk-hokej-podwodny

BaltyckieFoki-plakat

ORGANIZATORZY:

ORGANIZERS:

 

logo mosir podstawowy

 

logo small