Get Adobe Flash player
VI UWH BUD PIG CUP Czeskie Budziejowice
 

150Świński turniej w mieście Szwejka, już na stałe wpisał się w harmonogram Beldiczkich Tuleni czyli nas. Zróżnicowany poziom i kapitalna atmosfera sprawiają, że chętnie tam jedziemy. W tym roku drużyn było 12 i graliśmy w systemie każdy z każdym. Mecze trwały po 11min, bez finału. Nie było również podziału na grupy. Wystąpiły ekipy z 6 krajów i organizacyjnie wszystko było dopięte jak należy. Wygrała drużyna z Węgier, która nie przegrała ani jednego meczu. Ich hokej to czysta zabawa z krążkiem, bez siłowego przepychania i nieprzemyślanych zagrań. Przyjemnie było z nimi przegrać.


Nasza ekipa jak zawsze bawiła się przednie. Prócz samego turnieju, część z nas zwiedziła wcześniej Pragę, Waleń uraczył nasze dziewczyny budziejowickim SPA, były spacery zwane klubingiem oraz nocne Polaków rozmowy przy pysznym i nie skażonym chemią piwie.


`W ramach „tworzenia atmosfery” jak zawsze zaliczyliśmy basenową zjeżdżalnię i dodatkowo w tym roku, daliśmy popis skoków z trampoliny. Śmiech wraz z rozpryskami wody rozlegał się po całym basenie.

 

Podczas rozdania nagród uraczono nas przepyszną kolacją obfitującą w kilka gatunków wybornych mięs okraszonych sosami, sałatkami i świeżym pieczywem.
Każdy turniej prócz emocji daje masę wrażeń a przede wszystkim zdobywa się doświadczenie. Nawet z przegranych meczów wyciąga się wnioski, podpatruje się innych, widzi się własne braki. Dzięki takim zastrzykom podwodnej energii, chce się trenować i rozwijać nie tylko aby być lepszym graczem, ale też, aby móc bawić się hokejem jak najlepsi.


Specjalne wyrazy uznania należą się naszym pięknym foczkom – grały świetnie, nie marudziły, były zdyscyplinowane i odważne a swoją urodą onieśmielały co bardziej zapalczywych… I zatrzymały niemiecką maszynę hokejowego ordnungu – brawo!
 

WARTO JEŻDZIĆ NA TURNIEJE!
 

Autor: MiszczLeszcz

   Na turnieju Klub Sportowy Hokeja Podwodnego Bałtyckie Foki reprezentowali: Agata Borcowska , Alicja Serafinowicz, Joanna Głuszek, Kuba Beszczyński , Marcin Borcowski,Jarek Bryła,Marek Czernielewski,Jacek Krzywak,Tomek Kaczor,  Wojtek Leszczyński,Radek Mehring, Marcin Olszewski, Oskar Życki.

WYNIKI :

MIEJSCE DRŻYNA PUNKTY BR. ZDOBYTE BR. STRACONE
1 HUN ELITE 33 67 1
2 BEL-BNT 30 58 4
3 CRO- RK SISAK  27 40 6
4 CZ SERRASALMUS MEN 24 43 11
 5 GER MUNICH MAN 19 34 23
 6 HUN-SENIOR  16 20  21
7 BAŁTYCKIE FOKI 15 21 36
8 HYDRA 12 23 27
 9 CZ  SERRASALMUS WOMAN 9 10 41
10 HUN LAIDES 7 8 42
 11 CZ  SERRASALMUS  MIX 4 9 64
12 GER MUNICH LAIDES 0 2 59

MECZE BAŁTYCKICH FOK:

1.Serrasalmus mix- Bałtyckie Foki 0:5
2.Hydra - Bałtyckie Foki 1:3
3.Bałtyckie Foki- Munich man 1:4
4.Bałtyckie Foki - Hun Elite 0:7
5.Bałtyckie Foki - Hun-Senior0:4
6.Hun-laides - Bałtyckie Foki 0:3
7.Bałtyckie Foki - RK-Sisak 0:5
8.Bałtyckie Foki - Bel-BNT 0:6
9.Serrasalmus woman - Bałtyckie Foki 0:5
10.Serrasalmus man - Bałtyckie Foki 1:0
11.Bałtckie Foki - Munich ladies 4:0

JEDEN PROC

Naszą misją jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania klubu oraz wychowanie przez kulturę fizyczną - więcej na: nasza misja i o nas.

 

 

goraczka-sobotniej-nocy-gdansk-hokej-podwodny

BaltyckieFoki-plakat

ORGANIZATORZY:

ORGANIZERS:

 

logo mosir podstawowy

 

logo small