Get Adobe Flash player
AQUA BATTLE Trzebnica 2013 podwójne pudło dla Bałtyckich Fok !!!
puchary

Już druga edycja trzebnickiego turnieju AQUA BATTLE za nami. Podobnie jak rok temu, organizatorzy zadbali o profesjonalne przygotowanie a wszyscy uczestnicy o super basenowo - letnią atmosferę.
Wystąpiło 9 drużyn:
KHP Hydra I, Bałtyckie Foki II, Bałtyckie Foki I, Walenie, Aquarius, Pirania,  Orka, KHP Hydra II i  Podkarpacie.
Foki wystawiły dwa równe składy zajmując ostatecznie drugie i trzecie miejsce. Najbardziej widowiskowe i dostarczające potężnej dawki emocji okazały się finały. W walce o trzecie miejsce drużyna Fok walczyła z Waleniami. Po regulaminowym czasie był remis i graliśmy do tzw. pierwszej bramki.  Po prawie półgodzinnych zmaganiach Walenie musieli zadowolić się czwartym miejscem. Podobnie emocjonujący okazał się finał czyli mecz o miejsce pierwsze. Trzebnicka Hydra prowadząc 2-0 omal nie przegrała spotkania. Fokom udało się wyrównać i rozpoczął się zaciekły bój o złotą bramkę. Hydra okazała się lepsza i wynikiem 3-2 zdobyła upragniony puchar.


Wielkie słowa uznania należą się wrocławskiej Piranii. Poczynili ogromny postęp od ubiegłego roku i zaprezentowali przemyślany, strategiczny hokej. Oby tak dalej.
Po raz pierwszy w turnieju HP udział wzięła drużyna z Dębicy. Pomimo półrocznego stażu zawodnicy grali z determinacją i entuzjazmem. Trzymamy kciuki za ich dalszy rozwój!
Potem, tradycyjnie spotkaliśmy się na wyspie aby świętować i wspólnie rozładowywać turniejowe emocje. Była inauguracja zwycięzców, grill, muzyka i jak zwykle pomimo dużej odległości od morza – wielka aktywność  Bałtyckich Fok.
Do zobaczenia za rok!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Marcina i Agaty Borcowskich  , Alicji Serafinowicz   oraz Edyty Bąk

MiszczLeszcz

JEDEN PROC

Naszą misją jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania klubu oraz wychowanie przez kulturę fizyczną - więcej na: nasza misja i o nas.

 

 

goraczka-sobotniej-nocy-gdansk-hokej-podwodny

BaltyckieFoki-plakat

ORGANIZATORZY:

ORGANIZERS:

 

logo mosir podstawowy

 

logo small

SPONSORZY: 

SPONSORS:

 

  

tiger gsn

 

 

 

 

logo rest]

popler

Logo Calypso Sopot

delfina logo

 

 

adept

 

LOGO FLAUTA-02