Get Adobe Flash player
Turniej hokeja podwodnego AWF

DSC 0089Już po raz drugi w naszej młodej historii, udało nam się pomóc w organizacji Turnieju Hokeja Podwodnego na AWFiS w Gdańsku. Studenci jak zawsze tryskali entuzjazmem i ochoczo stawali do walki z rówieśnikami.

Mecz inauguracyjny zwyciężyła drużyna samorządu, która pokonała Bałtyckie Foki 2:1. Potem 6 drużyn (nazwy) rywalizowało w systemie „każdy z każdym” o jak najlepszą lokatę. Każdy zespół zasilała jedna Foka a mecze odbywały się sprawnie i dynamicznie. Zwyciężyła drużyna Kasi „GRUBE WALENIE”, która nie przegrała ani jednego meczu, ani nie straciła bramki. Podczas dekoracji posypały się nagrody – książki o tematyce sportowej, Tshirty, sprzęt ABC oraz kupony zniżkowe na kurs nurkowania ufundowane przez RSS AWF, MOSiR Gdańsk i  Klub Nurkowy GDYNIA DIVE.

Nasza współpraca z samorządem gdańskiego AWFiS układa się świetnie i mamy nadzieję, że zawody hokeja podwodnego na stałe wejdą w grafik uczelnianych zajęć. Wszystkim graczom oraz kibicom serdecznie dziękujemy za czynny udział i super atmosferę. Bawiliśmy się świetnie, zatem do zobaczenia za rok.

Ps. Wszyscy uczestnicy zawodów mają stałe zaproszenie na nasz trening!!!

Autor: MiszczLeszcz

JEDEN PROC

Naszą misją jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania klubu oraz wychowanie przez kulturę fizyczną - więcej na: nasza misja i o nas.

 

 

goraczka-sobotniej-nocy-gdansk-hokej-podwodny

BaltyckieFoki-plakat

ORGANIZATORZY:

ORGANIZERS:

 

logo mosir podstawowy

 

logo small

SPONSORZY: 

SPONSORS:

 

  

tiger gsn

 

 

 

 

logo rest]

popler

Logo Calypso Sopot

delfina logo

 

 

adept

 

LOGO FLAUTA-02