Get Adobe Flash player
WEEKEND Z PORTUGALSKIM TRENEREM JOÃO JOSÉ

trening plazaW piątek 15 czerwca rozpoczęliśmy 3dniowy cykl treningów z portugalskim trenerem João José. Razem z Fokami na treningu pojawiła się silna reprezentacja "Orki Gdynia". João jest zawodowym trenerem pięcioboju, jest również zawodnikiem hokeja podwodnego. Połączenie przygotowania trenerskiego i pasja do hokeja sprawiają, że doskonale sprawdza się również w roli trenera HP. Foki poznały João w styczniu na klubowych ME w hokeju podwodnym w Pecsu na Węgrzech. Teraz na zaproszenie Fok, João zgodził się przyjechać i wziąć udział w trzydniowej sesji treningowej.

Na naszych spotkaniach przećwiczyliśmy zagadnienia budowania drużyny, taktyki, umiejętności indywidualnych i kwestie przygotowania kondycyjnego. Po ostatnim weekendzie stan wiedzy i umiejętności Fok, oraz Orek podniósł się o cały poziom. Teraz będziemy trawić i utrwalać nowo nabytą wiedzę oraz postaramy się wykorzystać to czego się nauczyliśmy na turnieju Aquabattle 23 czerwca w Trzebnicy.

JEDEN PROC

Naszą misją jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania klubu oraz wychowanie przez kulturę fizyczną - więcej na: nasza misja i o nas.

 

 

goraczka-sobotniej-nocy-gdansk-hokej-podwodny

BaltyckieFoki-plakat

ORGANIZATORZY:

ORGANIZERS:

 

logo mosir podstawowy

 

logo small