Get Adobe Flash player
DIVINGDAY 20 MAJ 2012

 

Na znanym i popularnym molo w Brzeźnie, 20 maja 2012r. odbędzie się nurkowa impreza pod nazwą Diving Day. Organizatorami eventu są MOSiR Gdańsk, Fundacja Nasza Ziemia, Klub Hokeja Podwodnego – Bałtyckie Foki oraz Centrum Nurkowe Tryton.

Data imprezy nie jest przypadkowa. To właśnie na 20 maja, przypada Światowy Dzień Morza. Jak twierdzą sami organizatorzy, postanowili oni wykorzystać tę sposobność w słusznym celu. Na ten dzień zaplanowano nurkowania, zawody pływackie oraz sprzątanie plaży. Po przez swoją postawę osoby związane z wodą, chcą promować utrzymywanie trójmiejskich plaż i wód Zatoki Gdańskiej, w należytej kondycji.

Na molo w Brzeźnie, mile widziani będą wszyscy, niezależnie od swojego związku z wodą. Nurkowie, pływacy, żeglarze oraz zwykli spacerowicze, ceniący sobie uroki nadmorskiego krajobrazu, będą mieli szansę do wspólnego spotkania i dołożenia własnej cegiełki w realizacji tego szczytnego celu.

Wszyscy uczestnicy Diving Day, będą mogli liczyć na catering, liczne nagrody (wśród nich: tablety, wycieczki do Szwecji, kursy nurkowania, pamiątkowe t-shirty i masa gadżetów). Imprezie będzie towarzyszyć rozgrywanie zawodów Strongman, dlatego jeżeli nie koniecznie macie ochotę na zabawę w wodzie, na pewno nie będziecie się nudzić. Zapraszamy www.divingday.pl   Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

JEDEN PROC

Naszą misją jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania klubu oraz wychowanie przez kulturę fizyczną - więcej na: nasza misja i o nas.

 

 

goraczka-sobotniej-nocy-gdansk-hokej-podwodny

BaltyckieFoki-plakat

ORGANIZATORZY:

ORGANIZERS:

 

logo mosir podstawowy

 

logo small