Get Adobe Flash player
 TURNIEJ LUWIGANA - SŁOWENJA

Logo TIGER fitness clubMiędzynarodowe występy w roku 2014 Bałtyckie Foki postanowiły zamknąć turniejem w słoweńskim Kranj. Piękny, 50m basen, 2,2m głebokości, szybkie kafle na dnie - kiedy taki obiekt powstanie w Trójmieście...? W turnieju wzięło udział 10 drużyn podzielonych na dwie grupy, 3 pierwsze drużyny z każdej grupy tworzyły grupę finałową walczącą o miejsca 1 - 6, pozostałe walczyły o lokaty 7 - 10. W grupie finałowej rozgrywało się już tylko mecze z druzynami z którymi wcześniej się nie grało, a szkoda... Mecze trwały 13 minut.

Bałtyckie Foki wystąpiły w składzie:
Obrona: Jacek Krzywak, Oskar Życki, Tomasz Kaczor
Środek: Tomek Ćwikliński, Marcin Olszewski, Dorian Lunderstedt (gościnnie)
Atak: Alicja Serafinowicz, Wojciech Leszczyński, Kamil Ciarka 

Czytaj więcej...

 

Klub Hokeja Podwodnego Bałtyckie Foki oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji W Gdańsku zaprasza na międzynarodowy turniej hokeja podwodnego – GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY .  

III edycja turnieju odbędzie się na pływalni MOSIR w Gdańsku przy ulicy Chałubińskiego dnia 10 stycznia 2015 roku . W tym roku rywalizować będzie 12 drużyn z Polski i Europy.

Czytaj więcej...

FOKI ZWYCIĘŻAJĄ W BEŁCHATOWIE ! 

05818 października 2014 odbyła się druga edycja, organizowanego z rozmachem, turnieju Aquattack w Bełchatowie. Bałtyckie Foki wystawiły w nim dwie drużyny męskie i współwystawiły (razem z Orką Gdynia) drużynę kobiecą - Asterias. W turnieju wzięło udział aż 10 polskich drużyn, w tym dwie kobiece!

Podobnie jak przed rokiem - zwyciężyliśmy, ale już nie dubletem. Poziom hokeja w Polsce rośnie, wyrównuje się, rywalizacja jest coraz bardziej zacięta, młodzi napierają. Wygraliśmy wszystkie mecze, tym niemniej Pirania, Walenie, Aquarius sprawiły nam sporo problemów - wygrywaliśmy nieznacznie, tocząc pod wodą ciężki bój. O zwycięstwie w turnieju zdecydował nasz mecz z odwiecznym rywalem - Hydrą Trzebnica.

Czytaj więcej...

pirania logoPIRANIA CUP 3X3 

Przerwa wakacyjna dobiegła końca i Bałtyckie Foki wznawiają aktywność turniejową. 13-go września 2014 odbył się pierwszy w Polsce turniej w systemie
3x3 - trzech zawodników w wodzie, dwóch rezerowowych na brzegu, pole gry o długości 12m. Turniej został zorganizowany na terenie wrocławskiego aquaparku przez klub słynący ze skutecznej pracy z młodzieżą - Piranię Wrocław.
Tego typu formuła umożliwia wystawianie dobrych drużyn klubom nie dysponującym jeszcze szeroką kadrą, a zatem stwarza również większe możliwości ekipom młodzieżowym i, miejmy nadzieję w przyszłości - kobiecym. Liczymy zatem, że wrocławski turniej na stałe wejdzie do hokejowego kalendarza.

Bałtyckie Foki reprezentowane były przez jedną drużynę w składzie: Ala, Oskar, MarcinO, Kamil, Kaczor.

Czytaj więcej...

Monachium Open Air 2014 już za nami.

IMG 2282Głównym naszym celem sportowym na ten turniej było załapanie się do pierwszej szóstki i ogranie w gronie lepszych drużyn. W turnieju brało udział 12 teamów podzielonych losowo na trzy grupy, w których każdy grał z każdym - 3 mecze po 8 min. My trafiliśmy do grupy z Anglikami (więc tu mocno obawialiśmy się porażki), Szwajcarami i Niemcami (nowa, początkująca drużyna). Wszystko wskazywało więc na to, że od meczu ze Szwajcarami będzie zależało kto zajmie 2-gie miejsce w grupie, premiowane awansem do grupy grającej o miejsca 1 - 6. Tak się złożyło że graliśmy z nimi już na samym początku, więc pierwsze 8 minut turnieju tak naprawdę mogło przesądzić o porażce. Rozgrzaliśmy się porządnie, spięliśmy i...
spokojnie ich ograliśmy - 6:0. Z Anglikami planowa porażka - 2:8, z Niemcami - planowe zwycięstwo - 7:0. Wystarczyło na grupę 1-6, w której zagraliśmy 5 meczy z dobrymi drużynami, wszystkie 2 x 8min.

Czytaj więcej...

HOKEJ PODWODNY W OLSZTYNIE !!!


Już w najbliższą Niedziele 11 maja o godzinie 12 na basenie Aquasfera w Olsztynie odbędzie się pokaz hokeja podwodnego. Bałtyckie Foki pojawią się tam na zaproszenie Klub Sportowego Lotos , który planuje założyć sekcje hokeja podwodnego w Olsztynie. Zapraszamy wszystkich chętnych , którzy chcą spróbować swych sił w tym nietypowym sporcie . A więc do zobaczenia w Niedzielę , gwarantujemy dobrą zabawę i moc podwodnych pozytywnych wrażeń !!!

Czytaj więcej...

DIVING DAY 29 CZERWCA 2014 ROKU

 

diving day small

Wyniki wyścigu pływackiego Diving Day 2014

W wyścigu pływackim na dystansie 950 metrów wzieło udział 50 pływaków. W wyścigu bez płetw zwycięzył Ernest Żuchowski na drugim miejscu przypłynął Szymon Dolega a trzecie miejsce zdobył Mirosław Nowik. Natomiast W wyścigu w płetwach zwycieżył Tomasz Dyszkant , miejsce drugie zdobył Przemek Nawrocki a na trzecim miejscu uplasował się Marcin Olszewski.

Czytaj więcej...

 GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY GDAŃSK 2014 

gsn 2014Zmagania turnieju Gorączka Sobotniej Nocy II już za nami. W tym roku udało nam się zacząć wcześniej
i pierwszy mecz rozegraliśmy o godz. 20. Wystartowało 9 drużyn w tym dwie z zagranicy – Słowenii i Portugalii. Mecze trwały po 8min w systemie każdy z każdym.
Zwyciężyła PH Lubliana przed mieszanką Hydry i Piranii czyli Hydranii. Na 3 pozycji uplasowały się Bałtyckie Foki 1. Mecz finałowy, który był formą integracji i zabawy, wygrała niepokonana PH Lubliana z zespołem tzw. reszty świata czyli chętnymi zawodnikami z pozostałych drużyn.

Czytaj więcej...

BIEG EUROPEJSKI GDYNIA 10 MAJ 2014 

miniFoki trenują nie tylko  w wodzie ale i na lądzie. Dzisiaj w Gdyni w biegu na 10 kilometrów dało się zauważyć całkiem sporo foczek i to z bardzo dobrymi wynikami. Gratulacje dla Wszystkich i do zobaczenia już w czewcu na biegu świętojańskim.

Czytaj więcej...

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU DLA BAŁTYCKICH FOK 

Rozpoczęła się kampania 1%, która trwa od 1 stycznia 2019 roku do 30 kwietnia 2019 roku. Jeśli chcesz pomóc nam rozwijać dyscyplinę hokeja podwodnego w Polsce przekaż nam swój 1%.

Jako numer KRS proszę wpisać 0000270261, w Informacjach Uzupełniających w rubryce Cel szczegółowy: KHP BAŁTYCKIE FOKI 3987.

Poniżej zamieszczamy wzory PIT:

Jeżeli zdecydujesz się przekazać 1% należy wypełnić wskazane pozycje:

Czytaj więcej...

JEDEN PROC

Naszą misją jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania klubu oraz wychowanie przez kulturę fizyczną - więcej na: nasza misja i o nas.

 

 

goraczka-sobotniej-nocy-gdansk-hokej-podwodny

BaltyckieFoki-plakat

ORGANIZATORZY:

ORGANIZERS:

 

logo mosir podstawowy

 

logo small