Get Adobe Flash player
 

Klub Hokeja Podwodnego Bałtyckie Foki oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji W Gdańsku zaprasza na międzynarodowy turniej hokeja podwodnego – GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY .  

III edycja turnieju odbędzie się na pływalni MOSIR w Gdańsku przy ulicy Chałubińskiego dnia 10 stycznia 2015 roku . W tym roku rywalizować będzie 12 drużyn z Polski i Europy.

 

Start turnieju: SOBOTA  10 STYCZNIA 2015  GODZ. 16:30

Zapraszamy publiczność oraz kibiców na trybuny basenowe. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy duży ekran, oraz kamery podwodne  - dzięki czemu można będzie swobodnie śledzić podwodne zmagania.

WSTĘP WOLNY !!!

GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY to nie tylko zmagania sportowe , w trakcie tej imprezy dokładnie o godzinie 12 w nocy jako pierwsi w Polsce rozpoczniemy zbiórkę na rzecz WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. Zbiórkę przeprowadzimy na trybunach oraz specjalnie dla zawodników odbędzie się podwodna zbiórka pieniędzy.

Sportowa rywalizacja to także doskonała okazja do zwrócenia uwagi na osoby , które w codziennym życiu potrzebują naszego wsparcia. Dlatego na nasz turniej zaprosiliśmy Fundację Darka Michalczewskiego „ Równe Szanse” oraz Fundację „Akademia Sportu” Artura Siódmiaka , które przez sport  i edukację wspierają dzieci i młodzież. I właśnie dla ich podopiecznych, wspólnie z Mosir Gdańsk,  w trakcie turnieju przygotowaliśmy gry i zabawy na małych nieckach basenowych.

Dla kibiców , którzy nie będą mogli osobiście przybyć na nasz turniej, przygotowaliśmy relcję na żywo, która można będzie oglądać na naszej stronie internetowej www.hokejpodwodny.pl

JEDEN PROC

Naszą misją jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania klubu oraz wychowanie przez kulturę fizyczną - więcej na: nasza misja i o nas.

 

 

goraczka-sobotniej-nocy-gdansk-hokej-podwodny

BaltyckieFoki-plakat

ORGANIZATORZY:

ORGANIZERS:

 

logo mosir podstawowy

 

logo small

SPONSORZY: 

SPONSORS:

 

  

tiger gsn

 

 

 

 

logo rest]

popler

Logo Calypso Sopot

delfina logo

 

 

adept

 

LOGO FLAUTA-02