Get Adobe Flash player
DRUŻYNA KHP BAŁTYCKIE FOKI

 

agata borcowska

 

Agata – „rozważna i romantyczna” – focza żeńska inspiracja. Dziewczyny lubią brąz! Foki lubią dziewczyn

dzoana str

 

Dżoanna – „ona przyszła prosto z chmur” – zawsze uśmiechnięta i bramkostrzelna foczka. Lubi pozycję „spalony”…

 ala

 

Ala – frekwencyjnie oraz pod wodą ambitnie gorliwa. Siniaki nie przeszkadzają – liczy się tylko krążek. Z szabelką na czołgi!

 kondi

 

Kondi –defensywa to zdecydowanie jego atut. Lubi ją i ona lubi jego. Jak mało kto potrafi zamienić ciężką obronę w błyskawiczny atak. 

 krzywak

Jack – kijek w jego dłoni tnie jak tasak w ręce rzeźnika. Zdecydowanie i ciężko uderza forehandem i nie wiadomo co lepsze, jego wrzaski podczas rozgrzewki czy ostra obrona własnego skrzydła.

 kaczor str

Kaczor – piruety i akrobacje z krążkiem. W prawo, w lewo, i jeszcze raz potrójne salto. Wirtuozeria, a czasem cyrk podwodny.Członek podwodnego teamu, Harlem-Underwater-Globetrotters.

 marcino str

 

 MarcinO – wilk w owczej skórze. Posiada wszystkie cechy świetnego hokeisty, które bezlitośnie wykorzystuje. Najgroźniejszy jak zły.

 prof new

 

 Profesor – szczupła sylwetka to pozory analitycznego drapieżnika. Potrafi pokazać pazur jeśli ma wsparcie stada.

thumb truszczynski

 

Tiger – ofensywny obrońca, podwodny stoper. Dusi się jeśli atak jest zbyt agresywny. Zwiadowca, który czasem zapomina, że nie jest snajperem.

 greku

 

Greku – nie potrzebuje powietrza. Po minucie przy krążku dziwi się, że nie ma komu podać. Dlatego często zmienia się w elektrycznego węgorza. Nie dotykać ! 

gumis

 

Bryłka – „jedziemy z nimi” to jego dewiza. Dawną ociężałość zamienił na spryt i grę zespołową. Po co używać czołgów skoro wystarczy artyleria.

 borcek str

 

Borcek – przyczajony tygrys ukryty smok. Nie wiadomo kiedy jest którym, ale potrafi złączyć te dwie bestie w jednym ciele.

 glebow

 Krzysiek G - Serce do walki i indywidualizm. Najlepiej gdyby HP był częścią maratonu, mógłby wszystko rozegrać po swojemu.

 miguel

 Miguel – Jeden wdech i pod wodę. Wynurza się tylko, aby zająć pozycję. Kolegi spławika nigdy nie spotkał.

 wojtec2

 MiszczLeszcz- zawsze uśmiechnięty, jego poetycko- awanturnicza dusza nie przeszkadza mu w  twardym  stąpaniu po dnie basenu i upartym dążeniu do bramki przeciwnika

 walen str

 Waleń – uuuuwaaagaaaa naaadpłyyywaaamm. Skąd się tu wzięli ci hokeiści i gdzie oni się tak spieszą? Zwolnijmy i wygrajmy. A jak nie, to chociaż pogramy.

slesz str

Krzysiek S – lubi przyszarżować przyklejony do dna. Niedźwiedź dobierający się do ula – sio owady, jadę z krążkiem. Głowa pełna pomysłów czekających na realizację.

 thumb kuba

 

Kuba –  Szybki jak błyskawica i niczym odrzutowiec tnie chmury wody pamiętając o nawigacji. Ech, gdyby człowiek miał takie płetwy…

 

 Oskar – mało mówię, dużo robię. Kitesurfing latem, HP zimą. Nabiera wiatru z każdym treningiem, entuzjasta brodziku, co wychodzi mu na dobre.

 okon str

 

Okoń – Cudowne dziecko Bałtyckich Fok  - ciągły rozwój i progres. Wiecznie zdyszany, bo nie zna odpoczynku, nie ma czasu na takie rzeczy.

 maciek str

 Maciek – dynamiczny pokerzysta. Rzadko kiedy blefuje, częściej napada nie patrząc na konsekwencje. My name is Bond, Maciek Bond.

 Konrad smolen

 Konrad – dystyngowana Foka aktualnie subiektywnie sędziująca.  Charyzma, dostojność i majestat. Starszyzna plemienna , więc pełen szacun.

radek str

Radek – przejął pseudonim „młody gniewny”. Ambicja i zaciekłość. Gdyby nie trzeba było się wynurzać, machałby płetwami bez końca

 

 Przemek – ostro gramy i nie ma zmiłuj. Mało mówi, dlatego HP to jego dyscyplina życia. Jeszcze się nie rozkręcił…

 

MarcinG – prawdziwy talent. Gdyby częściej bywał grałby jak Ronaldo. Jak na razie jest tylko trochę lepszy…

 

 

JEDEN PROC

Naszą misją jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania klubu oraz wychowanie przez kulturę fizyczną - więcej na: nasza misja i o nas.

 

 

goraczka-sobotniej-nocy-gdansk-hokej-podwodny

BaltyckieFoki-plakat

ORGANIZATORZY:

ORGANIZERS:

 

logo mosir podstawowy

 

logo small