Get Adobe Flash player
BAŁTYCKIE FOKI NA UWH BUD PIG CUP 2011

thumb statuetkaW dniu 7 maja 2011 roku w Czeskich Budziejowicach  drużyna Bałtyckich Fok wzięła udział w swym pierwszym międzynarodowy turniej hokeja podwodnego UWH BUD PIG CUP 2011.Do udziału w turnieju zgłosiło się 15 drużyn z Anglii, Holandii,Niemiec, Polski, Serbii, Słowenii, Szwajcarii,Stanów Zjednoczonych i  Węgier .

  Na turnieju zajęliśmy  6 miejsce. Jak na  debiut i pierwsze spotkanie z doświadczonymi drużynami jest to naszym zdaniem bardzo dobry wynik.Gospodarze stanęli na wysokości zadania, zadbali o sportową atmosferę oraz sprawny przebieg całości. Bałtyckie Foki lekko stremowane, starały się dorównać najlepszym.  W ciągu  jednego dnia rozegraliśmy 10 meczy z doświadczonymi  klubami, z którymi udawało nam się nawiązać walkę i  tanio skóry nie sprzedaliśmy. Zdobyte doświadczenie z pewnością zaowocuje już na następnym turnieju.  Udział pierwszej polskiej drużyny hokeja podwodnego w międzynarodowym turnieju jest wielkim sukcesem, z którego cieszą się wszystkie Bałtyckie Foki.

Tym występem napisaliśmy pierwszy rozdział historii hokeja podwodnego w Polsce. Bałtyckie Foki godnie reprezentowały nasz kraj czego dowodem jest specjalna nagroda - statuetka oraz wielkie brawa, jakie otrzymaliśmy od pozostałych drużyn za sportowego ducha walki!
  Wyrazy podziękowania dla Tomka Ćwiklińskiego i Mike'a Ciechorskiego za cenne rady i czynny  udział w przygotowaniach drużyny do turnieju.W tym miejscu należą się także specjalne podziękowania dla MOSiR Gdańsk, a szczególnie Panu Łukaszowi Iwańskiemu oraz Zbigniewowi Liszewskiemu za udostępnianie nam basenu, gdzie trenujemy aby podwyższać swoje umiejętności.Podziękowania kierujemy także do kierownictwa basenu w Hotelu Gdynia.

22

JEDEN PROC

Naszą misją jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania klubu oraz wychowanie przez kulturę fizyczną - więcej na: nasza misja i o nas.

 

 

goraczka-sobotniej-nocy-gdansk-hokej-podwodny

BaltyckieFoki-plakat

ORGANIZATORZY:

ORGANIZERS:

 

logo mosir podstawowy

 

logo small

SPONSORZY: 

SPONSORS:

 

  

tiger gsn

 

 

 

 

logo rest]

popler

Logo Calypso Sopot

delfina logo

 

 

adept

 

LOGO FLAUTA-02