Get Adobe Flash player
BAŁTYCKIE FOKI NA TURNIEJU UWH BUD PIG CUP 2011 CZESKIE  BUDZIEJOWICE

bud pigcupW najbliższych dniach, drużyna hokeja podwodnego Bałtyckie Foki, wyjeżdża na swój pierwszy zagraniczny turniej. W dniu 7 maja 2011 roku w Czeskich Budziejowicach odbędzie się czwarty międzynarodowy turniej hokeja podwodnego UWH BUD PIG CUP 2011.

W turnieju weźmie udział 14 drużyn z takich państw jak: Anglia, Holadndia, Niemcy, Polska, Serbia, Słowenia, Szwajcaria, Stany Zjednoczone i  Węgry. Na turnieju drużyny będą podzielone na dwie grupy po 7 drużyn.

Z nieoficjalnych przecieków wiadomo, że w grupie spotkamy się z drużynami z Węgier , Czech, USA i Szwajcarii.

   Na turnieju Klub Sportowy Hokeja Podwodnego Bałtyckie Foki reprezentować będą: Beszczyński Kuba, Borcowski Marcin, Bryła Jarek, Chodań Anrdzej, Czernielewski Marek, Leszczyński Wojtek, Olszewski Marcin, Olszewski Michał, Rivera Robert, Smoleń Konrad, Truszczyński Michał.


    Jest to także historyczna chwila dla polskiego hokeja podwodnego !!! Pierwszy polski klub hokeja podwodnego weźmie udział w międzynarodowym turnieju !!! . W Czechach spotkamy się ze starymi wyjadaczami, którzy na kijku i hokejowym  krążku zjedli zęby, dlatego taka młoda i świeża drużyna będzie dla nich smakowitym kąskiem. Ale niech wiedzą, że Bałtyckie Foki to twarde sztuki i tanio swojej skóry nie sprzedadzą.
Trzymajcie za nas kciuki !!!

JEDEN PROC

Naszą misją jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania klubu oraz wychowanie przez kulturę fizyczną - więcej na: nasza misja i o nas.

 

 

goraczka-sobotniej-nocy-gdansk-hokej-podwodny

BaltyckieFoki-plakat

ORGANIZATORZY:

ORGANIZERS:

 

logo mosir podstawowy

 

logo small

SPONSORZY: 

SPONSORS:

 

  

tiger gsn

 

 

 

 

logo rest]

popler

Logo Calypso Sopot

delfina logo

 

 

adept

 

LOGO FLAUTA-02