Get Adobe Flash player
BAŁTYCKIE FOKI NA PARMACUP 2011

No i doczekaliśmy się! W dniu 10.09.2011r.  Drużyna BALTIC SEALS wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju HP we Włoszech PARMACUP 2011. To już czwarta edycja turnieju  na którą  przybyły drużyny z ; Anglii, Czech, Francji, Słowenii, Niemiec, Belgii, Italii oraz, po raz pierwszy,  z Polski.
  Słoneczna Parma przywitała nas upałem i niesamowitą atmosferą. Graliśmy na odkrytym basenie w komfortowych, letnich warunkach, ostro dopingowani przez najpiękniejsze dziewczyny świata.

W pierwszej rundzie zostaliśmy rozstawieni z : Parmasub (Italia), Munich 1(Niemcy), St. Albans (Anglia), GSO Team (Italia).  Oto wyniki poszczególnych spotkań:


1. St. Albans- Baltic Seals - 3:0
2. Baltic Seals- Parmasub - 0:4
3. Baltic Seals - Munich 1 - 0:3
4. GSO Team - Baltic Seals 0:5

  Pomimo niezbyt udanego startu w czwartym meczu udało się dopiąć ustawienia i przełamać tremę, wygraliśmy. Na zasłużoną przerwę szliśmy mniej spięci i pełni nadziei na kolejne mecze.
W drugiej rundzie znaleźliśmy się w grupie z Serrasalmus (Czechy), West London 2(Anglia), Roma(Italia) . Wyniki poszczególnych spotkań :
1. Serrasalmus - Baltic Seals - 2:3
2. West London 2 - Baltic Seals - 6:0
3. Roma - Baltic Seals 0:8

  II rundę zaczęliśmy z Czechami i bardzo zależało nam na odegraniu się po przegranej w Budziejowicach. Czuliśmy, że możemy powalczyć i udało się. Zwycięstwo 3:2 dodało nam skrzydeł i choć potem Anglicy wygrali z nami w pięknym stylu, poczuliśmy siłę i wiarę w siebie. Dobre nastawienie w spotkaniu z Włochami zaowocowało wysoką wygraną 8:0.
Po drugiej rundzie  pozostał nam jeszcze jeden mecz o 11 miejsce z HS Ciriè (Italy). Mecz był wyrównany i zaciekły. Niestety na ten najważniejszy mecz zabrakło nam trochę sił.  
  W rezultacie zajęliśmy 12 miejsce na 16 drużyn . Jesteśmy z tego miejsca  zadowoleni i wręcz dumni! Chwalono nas za wspaniały debiut, zapał, determinację i wolę walki.  Potem było rozdanie nagród ,a wieczorem wielka, wspólna feta pod gołym niebem. Wspaniała zabawa, luz i niesamowity klimat gorącej Italii – to w połączeniu ze sportową rywalizacją sprawiło, że już zaczynamy przygotowania do powtórki w przyszłym roku. Mamy nadzieję wypaść jeszcze lepiej! Zapraszam także do obejrzenia zdjęć w galerii.

JEDEN PROC

Naszą misją jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania klubu oraz wychowanie przez kulturę fizyczną - więcej na: nasza misja i o nas.

 

 

goraczka-sobotniej-nocy-gdansk-hokej-podwodny

BaltyckieFoki-plakat

ORGANIZATORZY:

ORGANIZERS:

 

logo mosir podstawowy

 

logo small

SPONSORZY: 

SPONSORS:

 

  

tiger gsn

 

 

 

 

logo rest]

popler

Logo Calypso Sopot

delfina logo

 

 

adept

 

LOGO FLAUTA-02