Get Adobe Flash player
 GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY GDAŃSK 2014 

gsn 2014Zmagania turnieju Gorączka Sobotniej Nocy II już za nami. W tym roku udało nam się zacząć wcześniej
i pierwszy mecz rozegraliśmy o godz. 20. Wystartowało 9 drużyn w tym dwie z zagranicy – Słowenii i Portugalii. Mecze trwały po 8min w systemie każdy z każdym.
Zwyciężyła PH Lubliana przed mieszanką Hydry i Piranii czyli Hydranii. Na 3 pozycji uplasowały się Bałtyckie Foki 1. Mecz finałowy, który był formą integracji i zabawy, wygrała niepokonana PH Lubliana z zespołem tzw. reszty świata czyli chętnymi zawodnikami z pozostałych drużyn.


Wszyscy zaangażowani w organizację turnieju przyczynili się do świetnej atmosfery, która udzieliła się pozostałym. Dopisywały humory, uśmiech gościł na twarzach zawodników nawet po przegranych meczach. Turniej zaszczycił swą obecnością Dariusz „Tiger” Michalczewski, któremu jesteśmy wdzięczni i bardzo serdecznie dziękujemy. O północy, zgodnie z planem, odbyła się podwodna zbiórka pieniędzy na rzecz 22 finału WOŚP.

wosp
Słoweńcy przybyli w grupie 8 osób i prócz tego, że zwyciężyli w każdym meczu, sędziowali w wodzie i na powierzchni. Doceniamy ogromny wysiłek jaki włożyli, aby turniej przebiegał na wysokim poziomie oraz pragniemy wyrazić wielki szacunek i wdzięczność za poświęcenie.

Hydrania przyjechała świetnie przygotowana i nam nie udało się z nimi wygrać remisując 1:1. Gratulujemy całej drużynie oraz Maćkowi, któremu sędziowie przyznali nagrodę MVP. Wśród Hydranii z bilansem 16bramek tytuł króla strzelców zdobył Michał Sawko – gratulacje!

Foki 26Portugalska Octopumba to drużyna przyjaciół Joao Jose. JJ nie pierwszy raz gościł w Polsce, 2 lata temu wspierał nas na klubowych mistrzostwach Europy a potem odwiedził Trójmiasto z cyklem zajęć treningowych. Na GSN przylecieli samolotem i zajmując 4 miejsce świetnie się bawili, ubarwiając turniej wywiadami, tańcami oraz południową urodą tamtejszych dziewczyn.

Siemianowickie Walenie jak zawsze walczyły z wielkim sercem i zaciekłością. Udało się pokonać BF2, Orkę oraz Aquariusa co dało im 5 pozycję.

Gdyńska Orka przybyła licznie i mimo, że miała tyle samo punktów co BF2, to bilans bramek wypadł niekorzystnie o jedną, co dało im w sumie 7 pozycję w turnieju. Bełchatowski Aquarius nie wykorzystał swego potencjału i mamy nadzieję, że uczucie niedosytu zmobilizuje ich do lepszego występu w zawodach następnych. Wielkie brawa dla drużyny Młodych Fok! Mimo przegranych, w szeregach nastolatków nie słabł entuzjazm i duch walki towarzyszył im do końca. Brawo i tak trzymać.
Bałtyckie Foki tradycyjnie wystawiły dwa składy i z założenia jeden był silniejszy. Debiutujący kapitanowie stanęli na wysokości zadania i wycisnęli ze swych kolegów maximum możliwości. Nasze Foczki Ala i Dżoana to królowe strzelców a Ala ponownie zdobyła tytuł MVP – gratulujemy!Foki 32
Cieszymy się z przybycia bardzo licznej publiczności i mamy nadzieję, że udało nam się przybliżyć tę dyscyplinę i pokazać piękno HP. Wspaniała postawa rodziców Młodych Fok, którzy zagrzewali do walki swych podopiecznych, kibicując im do późnych godzin nocnych.
Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz patronom medialnym a także organizatorom MOSiR Gdańsk za czynny udział, udostępnienie basenu i ufundowanie pucharów oraz medali. Wyrazy wdzięczności dla wolontariuszy za czas i energię poświęconą turniejowi. Klubowi płetwonurkowania TRYTON dziękujemy za podwodne filmowanie oraz zdjęcia. Kolorowa impreza w stylu lat 70tych to fantastyczne przebrania i wyśmienita zabawa do późnego rana… Mamy nadzieję, że spotkamy się co najmniej w tym samym gronie w roku 2015
Na zdrowie!
MiszczLeszcz

JEDEN PROC

Naszą misją jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania klubu oraz wychowanie przez kulturę fizyczną - więcej na: nasza misja i o nas.

 

 

goraczka-sobotniej-nocy-gdansk-hokej-podwodny

BaltyckieFoki-plakat

ORGANIZATORZY:

ORGANIZERS:

 

logo mosir podstawowy

 

logo small