Get Adobe Flash player
TURNIEJ HOKEJA PODWODNEGO AWF

rss

Samorząd gdańskiego AWFiS w dniu 23 lutego 2011r. zorganizował turniej Hokeja Podwodnego! Było pięć drużyn a pod wodę zeszło ok. 30 studentów. Większość z nich kijek w ręku miała po raz pierwszy.  Grali z werwą i entuzjazmem! Bałtyckie Foki zajęły się sędziowaniem, usprzętowieniem imprezy, służyli radą, doświadczeniem  i własnym ekwipunkiem. Rozegraliśmy też mecz pokazowy.


To była szalenie udana impreza! Frekwencja  przerosła nasze  oczekiwania. Braki doświadczenia, drużyny nadrabiały entuzjazmem i energią. Były emocje, sportowa rywalizacja i co nas cieszy najbardziej - chęć nauki i zrozumienia HP.
Podziękowania dla Martyny Falkiewicz za inicjatywę i sprawną organizację całości.
Foki cieszą się niezmiernie, że młody narybek uczy się poruszać pod wodą. W płetwach i z kijkiem w ręku zwinnie i dynamicznie przepychają krążek do wygranej. Są tu świetnie rokujące, cudne rybki, które przyczyniły się do zwycięstw kilku drużyn. Mamy nadzieję, że studenci będą chcieli grać dalej i wesprą Foki w rozwijaniu HP w Polsce. Czego im i sobie serdecznie życzymy!

JEDEN PROC

Naszą misją jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania klubu oraz wychowanie przez kulturę fizyczną - więcej na: nasza misja i o nas.

 

 

goraczka-sobotniej-nocy-gdansk-hokej-podwodny

BaltyckieFoki-plakat

ORGANIZATORZY:

ORGANIZERS:

 

logo mosir podstawowy

 

logo small

SPONSORZY: 

SPONSORS:

 

  

tiger gsn

 

 

 

 

logo rest]

popler

Logo Calypso Sopot

delfina logo

 

 

adept

 

LOGO FLAUTA-02