Get Adobe Flash player

GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY - Gdańsk 2016

hokej-podwodny-turniej-uwh-cup-m

Klub Hokeja Podwodnego Bałtyckie Foki oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku zaprasza na międzynarodowy turniej hokeja podwodnego – GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY.

IV edycja turnieju odbędzie się na pływalni MOSIR w Gdańsku przy ulicy Chałubińskiego dnia 27 lutego 2016 roku. W tym roku rywalizować będzie 12 drużyn z Polski i Europy.

Start turnieju: SOBOTA 27 lutego 2016 GODZ. 11:00.

Zapisy na: www.gsn.hokejpodwodny.pl

Zapraszamy publiczność oraz kibiców na trybuny basenowe. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy duży ekran oraz kamery podwodne - dzięki czemu można będzie swobodnie śledzić podwodne zmagania - WSTĘP WOLNY!!!

Dla kibiców, którzy nie będą mogli osobiście przybyć na nasz turniej, przygotowaliśmy relcję na żywo, która można będzie oglądać na naszej stronie internetowej www.gsn.hokejpodwodny.pl/relacja-live-online

KONTAKT:
Rejestracja drużyn :
Kasia Szocik +48 504 528 039 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Alicja Serafinowicz +48 668 347 222 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media:
Marta Wiśniewska +48 505 825 921

Sprawy Organizacyjne:
Jacek Krzywak +48 600 349 170

 

JEDEN PROC

Naszą misją jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania klubu oraz wychowanie przez kulturę fizyczną - więcej na: nasza misja i o nas.

 

 

goraczka-sobotniej-nocy-gdansk-hokej-podwodny

BaltyckieFoki-plakat

ORGANIZATORZY:

ORGANIZERS:

 

logo mosir podstawowy

 

logo small