Get Adobe Flash player
ZGRUPOWANIE KOŚCIERZYNA-GDYNIA 18-20.03.2011

grupowe koscierzynaDłużyły nam się dni w oczekiwaniu na ten marcowy weekend. Mieliśmy głowy pełne pytań odnośnie taktyki, przepisów, sprzętu i w ogóle. Przyleciał do nas z Londynu Tomek Ćwikliński,

wieloletni zawodnik West London Underwater Hockey Club, uczestnik różnej rangi zawodów i turniejów. Wynajęliśmy basen w AQUA Centrum  w Kościerzynie i rozpoczęliśmy zgrupowanie. Przed meczem Tomek zrewolucjonizował nasz sposób ustawienia i taktyki gry. Po trzech godzinach w wodzie, wiedzieliśmy już czego nam brakuje, jak dużo musimy jeszcze się nauczyć. Testowaliśmy sprzęt, obserwowaliśmy i próbowaliśmy nowych metod. Przede wszystkim Tomek gra jakby nie był pod wodą – non stop obserwuje i rozważnie reaguje na sytuację.

Następnego dnia w Gdyni zademonstrował nam kilka sztuczek z krążkiem oraz uświadomił jak istotne jest pozycjonowanie i gra drużynowa. Poza indywidualnymi ćwiczeniami każdego z nas musimy skupić się na rozważnej grze całego zespołu, pilnowaniu własnej, wcześniej ustalonej pozycji.   
Reasumując – pierwsze treningowe zgrupowanie Bałtyckich Fok zakończyliśmy dużą dawką wiedzy. Do tej pory graliśmy intuicyjnie, teraz możemy zacząć  wprowadzać polski hokej podwodny na właściwe tory. Tomek pokazał nam hokej nowoczesny, przemyślany. Uzmysłowił błędy, uświadomił gdzie jesteśmy i zmotywował do jeszcze cięższej pracy.  
Wielkie dzięki Tomku za przyjazd, przekazaną wiedzę oraz danie nam super pozytywnego kopa do dalszych treningów!!!!

goraczka-sobotniej-nocy-gdansk-hokej-podwodny

BaltyckieFoki-plakat

JEDEN PROC

ORGANIZATORZY:

ORGANIZERS:

 

logo mosir podstawowy

 

logo small

SPONSORZY: 

SPONSORS:

 

  

tiger gsn

 

 

 

 

logo rest]

popler

Logo Calypso Sopot

delfina logo

 

 

adept

 

LOGO FLAUTA-02